Żwir 16 – 32 mm Powiększ

Żwir 16 – 32 mm

Z 16-32

Cena hurtowa przy zakupie powyżej 1t

Zastosowanie: opaski odwadniające wokół domów, obsypka rur drenarskich, również cele dekoracyjne
Gęstość nasypowa: 1,7 t /m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Więcej szczegółów

147,60 zł

brutto

103,32 zł za 1 tone

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Żwir 16 – 32 mm

Żwir 16 – 32 mm

Cena hurtowa przy zakupie powyżej 1t

Zastosowanie: opaski odwadniające wokół domów, obsypka rur drenarskich, również cele dekoracyjne
Gęstość nasypowa: 1,7 t /m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Jako przedsiębiorstwo mające wieloletnie doświadczenie w wydobyciu materiału rzecznego doskonale wiemy, jak ważny do uzyskania oczekiwanych rezultatów wykonywanych prac jest dobór odpowiednich surowców spełniających obowiązujące normy. Posiadając stosowne zezwolenia wodnoprawne regulujące pozyskiwanie materiału rzecznego, zawsze terminowo dostarczamy piasek, kruszywa oraz żwir, kompleksowo obsługując kontrahentów z branży budowlanej.

Surowce budowlane od sprawdzonego producenta

Prezentowany w tej kategorii żwir 16-32mm o gęstości nasypowej 1,7t/m3 jest materiałem gruboziarnistym o szerokim spektrum zastosowań. Są to frakcje relatywnie duże, które wykorzystywane są między innymi:

  • do wykonywania opasek odwadniających/melioracyjnych wokół domów - stanowiących praktyczne i estetyczne wykończenie zapobiegające gromadzeniu się wody opadowej, a także powodowanym przez opady zabrudzeniom ścian,
  • do obsypywania rur drenarskich – czyli elementów drenażu opaskowego, którego głównym zadaniem jest ochrona fundamentów obiektu przed niekorzystnym wpływem wody i wilgoci,
  • w produkcji betonu – zarówno towarowego, jak i architektonicznego,
  • do wysypywania placów, parkingów oraz ścieżek posesji prywatnych i wokół obiektów komercyjnych,
  • a także jako materiał doskonały do zastosowań dekoracyjnych w ogrodnictwie.

Żwir 16-32mm, będąc materiałem pochodzenia naturalnego, charakteryzuje się znakomitymi właściwościami, jeżeli chodzi o odporność na działanie niekorzystnych czynników - zmiennych temperatur czy ciągłego kontaktu z wodą. Nie dziwi więc częste wykorzystywanie tego typu żwiru jako materiału do aranżacji przestrzeni zielonych.

Zapraszamy

Zachęcamy do nawiązania współpracy. Przedsiębiorstwo Hydrokrusz z siedzibą we Wrocławiu jest firmą obecną na rynku od ponad trzech dekad, specjalizującą się między innymi w dostarczaniu wysokogatunkowego materiału rzecznego – piasku, żwiru oraz kruszyw niezbędnych w budownictwie. Kompleksowo zajmiemy się realizacją Państwa zamówienia, oferując nie tylko najlepszy surowiec i ceny hurtowe przy zakupie większej ilości materiału, ale też profesjonalne usługi transportowe.

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.