Żwir 8 – 16 mm Powiększ

Żwir 8 – 16 mm

Z 8-16

Cena hurtowa przy zakupie powyżej 1t

Zastosowanie: średnie i grube wylewki betonowe, szczególnie stropy, schody, fundamenty, chudziaki
Gęstość nasypowa: 1,7 t/m3
Dostępność:  Zakład Zacisze

110,70 zł

brutto

103,32 zł za 1 tone

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Żwir 8 – 16 mm

Żwir 8 – 16 mm

Cena hurtowa przy zakupie powyżej 1t

Zastosowanie: średnie i grube wylewki betonowe, szczególnie stropy, schody, fundamenty, chudziaki
Gęstość nasypowa: 1,7 t/m3
Dostępność:  Zakład Zacisze

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Jednym z najbardziej uniwersalnych kruszyw, które posiadamy w naszej ofercie, jest żwir o grubości od 8 do 16 mm. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz bogatemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najwyższej jakości materiały. Obecny w ofercie żwir wykazuje znakomite parametry techniczne, dlatego nadaje się do prowadzenia rozmaitych prac budowlanych, a także dekoracyjnych.

Żwir 8-16 mm – specyfika

To, co najbardziej świadczy o wytrzymałości oraz odporności tego materiału na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, to rodzaj prowadzonych prac, do których jest on wykorzystywany. Przede wszystkim stosuje się go bowiem do wytwarzania średnich oraz grubych wylewek betonowych. Surowiec ten znakomicie nadaje się również do wykonywania stropów, schodów, wylewania fundamentów czy też robienia chudziaków. Jak więc widać ma on bardzo szerokie zastosowanie, dzięki czemu wykorzystywany jest na bardzo dużo sposobów. To jednak nie wszystko. Żwir o grubości od 8 do 16 mm bardzo często używany jest również do drenaży, tworzenia melioracji czy też odwodnień. Mimo że najczęstszym jego przeznaczeniem są prace ogólnobudowlane, to dzięki swoim walorom estetycznym stosuje się go również do celów dekoracyjnych.

Duża uniwersalność to najważniejsza cecha tego surowca

Niewątpliwie estetyka oraz wygląd proponowanego przez nas materiału powoduje, że wiele osób wykorzystuje go również jako dekoracje do swoich ogrodów czy też podwórka, tworząc w ten sposób niesamowite kompozycje. Posiadany w naszej ofercie żwir o grubości od 8 do 16 mm świetnie pasuje bowiem do roślinności i sprawia, że zostaje ona jeszcze bardziej wyeksponowana, powodując zachwycający efekt. Nie należy jednak zapominać, że jest on w zasadzie surowcem budowlanym o bardzo dobrych parametrach technicznych. Potwierdzają to specjalne normy, które są równocześnie poświadczeniem wysokiej jakości materiału. Dlatego oferując Państwu ten produkt, jesteśmy przekonani, że trafia do Państwa najlepszy rodzaj tworzywa z dostępnych na rynku.

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.