Piasek rzeczny 0 – 4 mm Powiększ

podsypka

PODSYPKA


Zastosowanie: Zastosowanie: zasypywanie fundamentów, zagęszczenia, obsypka rur

Dostępność: Zakład Zacisze ul. Kwidzyńska 2 Wrocław,
możliwy transport autami o ładowności do 27 ton
dostarczamy materiały na terenie Wrocławia i
gmin przyległych
Gęstość nasypowa: 1,7 t /m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Więcej szczegółów

55,35 zł

brutto

40,59 zł za 1 tone

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

podsypka

podsypka


Zastosowanie: Zastosowanie: zasypywanie fundamentów, zagęszczenia, obsypka rur

Dostępność: Zakład Zacisze ul. Kwidzyńska 2 Wrocław,
możliwy transport autami o ładowności do 27 ton
dostarczamy materiały na terenie Wrocławia i
gmin przyległych
Gęstość nasypowa: 1,7 t /m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kruszywo niezbędne na każdej budowie. Oferowany przez nas płukany piasek rzeczny na podsypkę 0-4 mm o gęstości nasypowej 1,7 t/m3 doskonale sprawdza się jako materiał do zapraw, produkcji betonu, wylewki posadzki, przygotowania mieszanki betonowej na fundamenty czy strop, a także zapraw do murowania lub tynkowania, zasypywaniu fundamentów, zagęszczaniu podłoża np. pod kostkę brukową, jak również kładzeniu w ziemi rur do instalacji gazowych, elektrycznych czy też wodno-kanalizacyjnych. Zastosowanie kruszywa odpowiedniej frakcji zapewni Państwu przede wszystkim trwałość wykonywanych konstrukcji, różnego typu nawierzchni bądź systemów rurociągowych. Wybierając naszą podsypkę, mogą być Państwo pewni wysokiej jakości dostarczonego na budowę materiału.

Podsypka 0-4 mm w hurtowej cenie

Bez względu na to, jak dużą inwestycję właśnie Państwo realizują, na naszej stronie internetowej możecie zamówić drobny piasek rzeczny w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonego kruszywa do wykonania fundamentów, posadzki, tynku, montażu rur w gruncie czy też układania kostki brukowej, proponowany przez nas materiał rzeczny otrzymacie w hurtowej cenie, zamawiając już jedną tonę materiału. Tak przystępna cena kruszywa pozwoli Państwu zoptymalizować koszt całej inwestycji bez jakichkolwiek strat na jakości wykorzystanego piasku.

Transport na terenie Wrocławia i okolic

Oferowany przez nas piasek rzeczny na podsypkę dostępny jest na terenie naszego wrocławskiego Zakładu Zacisze. Zamówione za pośrednictwem naszej strony internetowej kruszywo możemy dostarczyć jednak na wskazany przez Państwa adres wywrotkami o ładowności do nawet 27 ton. Dzięki pojazdom o zróżnicowanej ładowności jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno mniejsze, jak i duże inwestycje prowadzone na terenie samego Wrocławia, a także gmin przyległych.

Dostarczane przez nas kruszywo o frakcji 0-4 mm to sprawdzony materiał niezbędny na każdej budowie. Zachęcamy do składania zamówień zarówno wykonawców robót ziemnych związanych m.in. z układaniem rurociągów, jak również firmy brukarskie, posadzkarskie czy też deweloperów oraz innych przedsiębiorców zajmujących się budową różnego rodzaju obiektów.

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.