Mieszanka granitowa 0 – 31,5 mm Powiększ

Mieszanka granitowa 0 – 31,5 mm

MIESZANKA

Cena hurtowa przy zakupie powyżej 1t

Zastosowanie: utwardzanie terenów grząskich, podmokłych, gliniastych, podbudowa dróg
Gęstość nasypowa: 1,9 t/m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

79,95 zł

brutto

65,19 zł za 1 tone

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Mieszanka granitowa 0 – 31,5 mm

Mieszanka granitowa 0 – 31,5 mm

Cena hurtowa przy zakupie powyżej 1t

Zastosowanie: utwardzanie terenów grząskich, podmokłych, gliniastych, podbudowa dróg
Gęstość nasypowa: 1,9 t/m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Jest to naturalny materiał sypki powstały podczas rozdrabniania skał granitowych. W odróżnieniu od mączki drobiny w nim zawarte mają wielkość sięgającą nawet 31,5 mm. Mieszanka znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, przede wszystkim infrastrukturalnym, czasem wykorzystuje się ją również w ogrodnictwie. W naszej ofercie można znaleźć kruszywo o gęstości nasypowej 1,9 t/m3 dostępne w zakładach Zacisze oraz Czernica. Sprzedajemy je na tony w niezwykle atrakcyjnej cenie, oczywiście wraz z dostawą na terenie miasta Wrocław i jego okolic.

Mieszanka granitowa – zastosowanie

Ten materiał jest niezbędny w trakcie realizacji przetargów budowlanych. Używa się go głównie do produkcji betonu o dużej wytrzymałości wykorzystywanego do podbudowy dróg cementowych – taka konstrukcja posiada doskonałą przepuszczalność, nie niszczy się również pod wpływem działania skrajanych temperatur. Proponowane kruszywo stosuje się również w innych celach. Świetnie sprawdza się jako materiał utwardzających tereny grząskie, podmokłe czy gliniaste - tworzy się z niego warstwę wierzchnią nad drenażem. Wykonana w ten sposób nawierzchnia zniweluje problem zatrzymywania wody opadowej. Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie, a przy tym niezwykle trwałe, dlatego warto zdecydować się właśnie na mieszankę granitową przy przeprowadzaniu prac budowlanych i ogrodowych.

Dlaczego mieszanka granitowa?

Gdyż jest to materiał o wysokiej trwałości. Skała, z której powstaje, charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, a zatem wykonane z niej nawierzchnie nie będą niszczały pod wpływem działania skrajnych temperatur, w tym mrozu. Kruszywo jest niewrażliwe na ścieranie, ściskanie, ugniatanie, nie nasiąka również wodą, dlatego właśnie wykorzystuje się je na terenach podmokłych, grząskich czy gliniastych.

W HYDROKRUSZ oferujemy wyłącznie wysokogatunkowe mieszanki granitowe. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań na temat warunków współpracy zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.