Piasek rzeczny 0 – 4 mm Powiększ

Piasek rzeczny 0 – 4 mm

RZECZNY 0-2 MM

Podwójnie płukany, główny produkt naszej firmy
Zastosowanie: do betonu,  do murowania, do posadzek betonowych, do MIXOKRETA
Gęstość nasypowa: 1,7 t /m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Więcej szczegółów

49,20 zł

brutto

49,20 zł za 1 tonę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Piasek rzeczny 0 – 4 mm

Piasek rzeczny 0 – 4 mm

Podwójnie płukany, główny produkt naszej firmy
Zastosowanie: do betonu,  do murowania, do posadzek betonowych, do MIXOKRETA
Gęstość nasypowa: 1,7 t /m3
Dostępność: Zakład Zacisze, Zakład Czernica

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Jest to główny produkt dostępny w naszej bieżącej ofercie. Wydobywany przez nas podwójnie płukany piasek rzeczny 0 – 4 mm (gęstość nasypowa: 1,7 t/m3) cechuje się nie tylko drobną granulacją, zaokrąglonym i obtoczonym kształtem ziaren, czy, co za tym idzie, lepszym współczynnikiem zagęszczania. W procesie przesiewania na mokro, dzięki oczyszczeniu z domieszek organicznych - iłu oraz gliny – kruszywo to zyskuje także odpowiednią czystość, która jest niezwykle istotna w przypadku wielu zastosowań w branży budowlanej.

Zastosowanie podwójnie płukanego piasku rzecznego 0 – 4 mm

Brak domieszek organicznych i dobry współczynnik zagęszczania sprawiają, że proponowane przez nas kruszywo bardzo dobrze sprawdza się przede wszystkim przy:

  • produkcji betonu komórkowego i innych mieszanek betonowych (także na posadzki),
  • przygotowywaniu zapraw murarskich oraz tynkarskich,
  • tworzeniu wylewek z wykorzystaniem MIXOKRETA.

Jednocześnie nasz piasek rzeczny 0 – 4 mm, zarówno ze względu na drobnoziarnistość czy obły kształt ziaren, jak również ze względu na cenę atrakcyjniejszą niż w przypadku kruszywa kopanego, chętnie wybierany jest także na place zabaw. Podwójne płukanie to gwarancja odpowiedniej czystości oraz ziarnistości niezbędnych w przypadku wielu zastosowań.

Dobra cena i zawsze terminowa dostawa piasku rzecznego 0 – 4 mm

W Hydrokrusz zapewniamy niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do jakości oferowanych przez nas materiałów. Przystępną cenę naszego podwójnie płukanego piasku rzecznego 0 – 4 mm zapewniamy już przy zamówieniu od 1 tony kruszywa. Dzięki temu mogą Państwo zmniejszyć koszt inwestycji bez konieczności rezygnowania z wysokiej jakości materiału i to niezależnie od tego, czy stawiają Państwo dom we własnym zakresie czy prowadzą Państwo dużą firmę budowlaną lub deweloperską.

Dostępne w naszej ofercie kruszywo dostarczamy wywrotkami, których ładowność sięga nawet 27 ton, a obszar dostawy obejmuje zarówno sam Wrocław, jak i tereny wszystkich gmin przyległych. Zapewniamy przy tym szybkie dostawy na wskazany adres inwestycji – zawsze w umówionym wcześniej terminie.

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.