Usługi hydrotechniczne

W tej kategorii nie ma produktów.

Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania zbiorników wodnych przez ich pogłębianie i kształtowanie oraz szeroko pojęte budownictwo hydrotechniczne wymagają podjęcia odpowiednich działań z wykorzystaniem pływających platform roboczych bądź innego specjalistycznego sprzętu. Przede wszystkim niezbędna jest jednak wiedza oraz doświadczenie w realizacj...

Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania zbiorników wodnych przez ich pogłębianie i kształtowanie oraz szeroko pojęte budownictwo hydrotechniczne wymagają podjęcia odpowiednich działań z wykorzystaniem pływających platform roboczych bądź innego specjalistycznego sprzętu. Przede wszystkim niezbędna jest jednak wiedza oraz doświadczenie w realizacji usług hydrotechnicznych.

Zarówno na terenie Dolnego Śląska, jak i województw ościennych wykonaliśmy wiele prac podwodnych, z wykorzystaniem pływających platform roboczych czy też na brzegach i nabrzeżach. Od lat zajmujemy się również żeglugą śródlądową, transportując na naszych barkach różnego rodzaju ładunki.

Prace podwodne i inne usługi hydrotechniczne

W ramach przeprowadzanych przez nas prac podwodnych układamy geowłókninę i materace gabionowe, a także uszczelniamy grodzice larsenowe i wykonujemy betonowania. Poza tym w zakres naszych usług wchodzi pogłębianie rzek i zbiorników wodnych, udrożnianie i kształtowanie koryta czy też usuwanie namulisk i nanosów. Wykonujemy ponadto nabrzeża portowe oraz postojowe i zajmujemy się kształtowaniem skarp oraz brzegów zbiorników wodnych.

Poza pogłębianiem zbiorników wodnych, a także pracami podwodnymi i nabrzeżnymi świadczymy też usługi hydrotechniczne, do których realizacji niezbędne są pływające platformy robocze – W-2 pontony i W-2 promy o nośności do 116 ton.

Transport rzeczny

Państwa ładunki możemy przewieźć jednym z naszych zestawów, na który składa się barka górnopokładowa oraz pchacz typu ŁOŚ lub TUR. Oferujemy transport rzeczny kruszyw, piasku oraz innych towarów sypkich, a także materiałów oraz sprzętu budowlanego. Poza tym transportujemy również różnego typu elementy konstrukcyjne oraz ładunki gabarytowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług hydrotechnicznych, jeśli szukają Państwo doświadczonego wykonawcy w zakresie pogłębiania rzek i zbiorników wodnych czy też prac podwodnych lub prowadzonych na pływających platformach roboczych! Zlecając nam transport rzeczny, również mogą być Państwo pewni, że dostarczymy powierzony nam ładunek w ustalonym terminie.

Mniej
Więcej
Flowers in Chania Flowers in Chania

Filtruj przez:

Dostępność
Stan

Informacja

Block title

Visit our blog

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.