Kruszywa

Jest 10 produktów.

Dostarczamy materiał skalny o różnej frakcji uziarnienia. Jako że produkcja i sprzedaż kruszyw oraz piasku stanowi podstawę działalności naszej firmy, możemy zagwarantować ich wysoką jakość.

Zastosowanie dostępnych w sprzedaży kruszyw i piasku

Produkowane przez nas materiały stosowane są w budownictwie drogowym m.in. jako podkład pod nawierzchni...

Dostarczamy materiał skalny o różnej frakcji uziarnienia. Jako że produkcja i sprzedaż kruszyw oraz piasku stanowi podstawę działalności naszej firmy, możemy zagwarantować ich wysoką jakość.

Zastosowanie dostępnych w sprzedaży kruszyw i piasku

Produkowane przez nas materiały stosowane są w budownictwie drogowym m.in. jako podkład pod nawierzchnie dróg, jak również przy szeroko pojętych pracach ziemnych – od utwardzania różnego typu terenów po wykonywanie opasek drenażowych. Poza tym nasze podsypki, pospółki czy też różnej frakcji żwir znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym m.in. przy:

  • murowaniu,
  • zasypywaniu fundamentów,
  • wykonywaniu posadzek oraz różnej grubości wylewek betonowych (także z użyciem MIXOKRETA).

Nasz materiał skalny, w tym przede wszystkim mączka granitowa, chętnie wykorzystywany jest również przez firmy brukarskie.

Oferta naszej firmy to jednak nie tylko produkcja oraz sprzedaż kruszyw i piasku dla budownictwa. Zamówić można u nas także przebadany pod kątem biologicznym, kopany piasek płukany 0-2mm nadający się do piaskownic dla dzieci czy też żwir do wykorzystania w celach dekoracyjnych.

Hurtowe ceny już od 1 tony materiału

Zajmując się zarówno produkcją, jak i sprzedażą kruszyw oraz piasku możemy zapewnić Państwu wyjątkowo atrakcyjne, hurtowe ceny przy zamówieniu min. 1 tony materiału. Ich przystępność docenią zarówno zamawiający duże ilości żwiru, podsypki lub mieszanek granitowych, jak również osoby zainteresowane kilkoma tonami materiału do niewielkich przedsięwzięć.

Dowóz bezpośrednio na budowę lub pod inny wskazany adres

Oferowany przez nas materiał skalny znajdą Państwo w dwóch punktach – we Wrocławiu oraz w Czernicy koło Ratowic. Odpowiednio rozbudowana flota pojazdów pozwala nam jednak na sprzedaż produkowanych kruszyw i piasku wraz z dowozem na terenie miasta oraz wszystkich gmin ościennych. Dysponujemy w tym celu autami o ładowności do 27 ton umożliwiającymi szybkie rozładowanie materiału we wskazanym przez zamawiającego miejscu.

Hydrokrusz to pewność wysokiej jakości materiałów oraz szybkich, terminowych dostaw!

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów

Filtruj przez:

Dostępność
Stan

Informacja

Block title

Visit our blog

Akceptuje

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.